اگر با بازی زیبای ETS 2 آشنا هستید و آن را به طور حرفه ای دنبال می‌کنید، آگاه هستید که پس از مدتی، دموی بازی تمام می‌شود و بازی از شما کد فعال‌سازی می‌خواهد. شما می‌توانید از کدهای فعال‌ساز زیر استفاده کنید. کرک جدید بازی نیز اضافه گردید که فقط کافی است آن را با فایل‌های اصلی بازی جایگزین نمایید. همچنین در پایین مطلب Keygen قرار داده شده است که در صورت کار نکردن کدهای زیر می‌توانید از آن استفاده کنید. چیت (Cheat) بازی هم قرار گرفت؛ آموزش زیر را برای افزایش پول دنبال نمایید. همچنین می‌توانید با دانلود mod، سرعت خود را به بیش از 90 کیلومتر در ساعت افزایش دهید.

ets2 logoکدهای فعال‎ساز:

7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ

3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY

THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE

 
دانلود Keygen:

دانلود

حجم فایل

دانلود کرک: (برای نسخه 1.7)

دانــــــــــــــــلـــــــــود

دانلود کرک: (برای نسخۀ 1.4.12)

دانلود

حجم فایل

دانلود کرک: (برای نسخۀ 1.4.8)

دانلود

حجم فایل

دانلود کرک: (برای نسخۀ 1.4.1)

دانلود

حجم فایل

دانلود کرک: (برای نسخۀ 1.3.1)

دانلود

حجم فایل

دانلود کرک: (نسخه‌های قبل)

دانلود

حجم فایل

دانلود چیت:

با استفاده از این چیت می‌توانید پول و تجربه (XP) خود را به مقدار دلخواه برسانید. (خودم پولم و تجربم رو به 9999999 رسوندم!) برای استفاده از این چیت به شیوۀ زیر عمل نمایید:

ابتدا نرم افزار Cheat Engine را از این‌جا دانلود نمایید.

  1. بازی ETS 2 را اجرا نمایید و پروفایل خود را انتخاب کنید. حالا می‌توانید میزان پول فعلی خودتان را در پایین، گوشۀ سمت راست ببینید. (ما به مقدار فعلی پول بعدا نیاز خواهیم داشت پس مقدار پول فعلی خود را به یاد بسپارید.)
  2. بازی را با استفاده از کلیدهای Alt + Tab مینیمایز کرده و Cheat Engine را اجرا نمایید.
  3. در محیط نرم افزار روی آیکون کامپیوتر کوچک، بالا سمت چپ، کلیک کنید.
  4. در لیست نمایش داده شده، "eurotrucks2.exe" را انتخاب نمایید و روی Open کلیک کنید.
  5. سمت راست نرم افزار و در قسمت Value مقدار پول فعلی خودتان را وارد کنید، از منوی Scan Type، گزینۀ "Exact value" را انتخاب کنید و در بالا روی First Scan کلیک نمایید.
  6. با اتمام اسکن لیستی از آدرس‌ها و مقدارها به نمایش در می‌آید. همه‌ی آن‌ها را انتخاب نمایید (به وسیلۀ Ctrl + A)، روی یکی راست کلیک کنید و "... Add Selected" را بزنید تا به کادر پایین منتقل شوند.
  7. در کادر پایین دوباره همه را انتخاب نمایید، روی یکی راست کلیک کنید، و از قسمت Change Record، گزینۀ "Vlaue" را بزنید. حالا در پنجرۀ کوچک باز شده، هر مقدار پولی را که مایل هستید داشته باشید وارد کنید و نهایتا OK را بزنید. تمام! (نیازی به Save کارها در نرم افزار Cheat Engine نیست.)
  8. برای اضافه کردن تجربه (XP) خود نیز دقیقا به شیوۀ بالا عمل کنید. فقط به جای وارد کردن میزان پول فعلی، تجربۀ فعلی خود را وارد کنید.

.:: فیلم آموزشی این چیت ::.

دوستان با دانلود این مد تجربه یا همون XP شما به 10,000,000 خواهد رسید کلیک کنید

دانلود مد افزایش سرعت:

خیلی از سایت‌ها رو جستجو کردم یکی گفته بود باید فایل base بازی رو برای کار کردن مدها به my document کپی کرد، یکی نوشته بود باید با notepad یه فایلی رو باز کرد تا سرعت رو افزایش داد و غیره. اما با این آموزش به راحتی سرعت خود را تا 200 کیلومتر در ساعت برسانید!

ابتدا مد زیر را با حجم 9 کیلوبایت دانلود نمایید:

دانلود

حجم فایل

سپس فایل دانلود شده را درون فولدر مقابل بریزید:

C:\Users\نام کاربری ویندوز شما\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod

اگر فولدر mod وجود نداشت پوشه‌ای دقیقا به همین اسم بسازید.

حالا وارد بازی شوید. در پایین پنجره انتخاب پروفایل خود، روی Edit کلیک کنید. سپس از پنجره‌ی سمت راست تیک مد دانلود شده را بزنید و سپس گزینۀ Apply از پنجره‌ی سمت چپ را بزنید و سپس وارد پروفایل خود شوید. به همین سادگی!!! سرعت شما تا حدود 150 کیلومتر در ساعت افزایش خواهد یافت! البته قدرت کامیون شما بیشتر نخواهد شد بلکه فقط حداکثر سرعت آن زیادتر می‌شود.